Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi jest samorządową instytucją kultury i działa na podstawie Ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej.
Naszym głównym zadaniem jest upowszechnianie kultury i zaspokajanie potrzeb kulturalnych mieszkańców naszej gminy. Gminne Centrum Kultury MultiOsada organizuje różnorodne formy edukacji kulturalnej, wspiera i promuje twórczość artystyczną ze wszystkich dziedzin sztuki, a także tworzy warunki do rozwoju lokalnych artystów.  Jednym z głównych zadań MultiOsady jest organizacja imprez kulturalnych, warsztatów i spotkań. Prowadzimy również ognisko muzyczne w ramach którego prowadzone są indywidualne zajęcia z nauki gry na instrumentach muzycznych oraz nauka wokalu

Współpracujemy z jednostkami organizacyjnymi gminy, instytucjami, szkołami, stowarzyszeniami, fundacjami i nieformalnymi grupami mieszkańców.

W strukturach GCK MultiOsada znajduje się również Biblioteka Publiczna w Małej Wsi, celem  której  jest upowszechnianie czytelnictwa, rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych i informacyjnych oraz upowszechnianie wiedzy i nauki.

Kontakt: telefoniczny lub sms:  570-604-310, e-mail: multiosada@gmail.com

Godziny otwarcia: poniedziałek- piątek 8.00-16.00

Jak umówić tłumacza: Jeżeli potrzebujesz tłumacza języka migowego w celu załatwienia sprawy u nas, zapisania się do Biblioteki czy też uzyskania szczegółowej informacji w interesującym Cię zakresie z naszej działalności, skontaktuj się z nami na adres e-mail: multiosada@gmail.com (możesz również wysłać filmik ze swoim nagraniem). Ustalimy dogodny termin dla Ciebie i naszego Tłumacza i zorganizujemy dla Ciebie telekonferencję.